Sayfa Yükleniyor
SEPETİM

Değerli müşterilerimiz, Koronavirüs ile mücadelede kamu otoriteleri tarafından alınan kararları yakından takip ediyoruz. Ürünlerinizin teslimatı konusunda kargo hizmetleri kesintisiz devam etmektedir. Yoğunluk nedeni ile yaşanacak ufak gecikme ve aksaklıklardan dolayı özür diler, siparişlerinizin teslim sürelerinde herhangi bir önceliklendirme yapılmadığını hatırlatmak isteriz.

HAKKIMIZDA

Turser HAKKIMIZDA

“Mükemmel, saf ve gerçek…”

Turser Zeytinyağları ’nın suyun öte yanında, Akdeniz uygarlıklarının beşiği Girit’te başlayan öyküsü, büyük ve köklü geleneğiyle üç kuşaktır doyumsuz lezzetler kattığı sofralarınızda devam ediyor.

Girit’ten Mudanya’ya geldiği 1923’te taş baskı tekniğiyle üretimini sürdüren Turser , dalından doğru zamanda toplanan en kaliteli Tirilye zeytinlerini, şifa kaynağı saf zeytinyağına dönüştürüyor. 1994’te Marmara’nın ilk kontinü sistemini kullanmaya başlayan Turser, 2016’dan bu yana sistemine yeniden dâhil ettiği taş baskı tekniğini de uygulayarak bu toprakların en nitelikli, doğal ve enfes tadını sizlerle buluşturuyor.

Ülkemizin zeytinciliğe en uygun alanlarından olan Güney Marmara’da, Tirilye ve Karacabey’deki tesislerinde güncel üstün teknoloji ile geleneksel üretim metotlarını bir arada kullanarak sizin için özenle seçilmiş zeytinleri tazeyken işleme tabi tutan Turser Zeytinyağları, günlük 230 ton zeytin işleme kapasitesiyle sektörün en güvenilir markalarından biri.

Girit'ten başlayan zeytinyağı yolculuğuna bugün 1.700 metrekare kapalı, 10.000 metrekare açık alanda devam eden Turser Zeytinyağları, mahsulden işçiliğe, ödün vermediği kalitesi ve hijyenik koşullardaki üretimiyle, sizlere mükemmel, saf ve gerçek zeytinyağını sunuyor.

WEB DESIGN BRAND MEDYA